Fickur Orpwood silver

Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver
Fickur Orpwood silver

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ORPWOOD, fickur, spindelur, silver, London 1700-tal, diameter 40 samt 48 mm

Ej funktionstestade, boettskador

385775

2016-05-25