Armbandsur Eterna Matic 18 guld

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ETERNA, armbandsur, 18 k guld, Matic Centenaire, 1960-tal, automatiskt urverk, guldfärgad urtavla, stavindex, länk i 18 k guld ej original, diameter 34 mm, total vikt ca 63,2 g

Ej funktionstestad, bruksslitage

385780

2016-05-27