Kliuchnikov oljemålning

Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning
Kliuchnikov oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV(född 1956): Motiv äppelblom , Stockholm, signerad V. Kliuchnikov, 2011 olja på duk, oramad, ca 33x44 cm

385781

2016-05-26