Omega Geneve armbandsur
Klubbat för:
9 800 SEK
5 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Genève, Chronometer Officially Certified, 1960/70-tal, guldfärgad urtavla, stavindex, centrumsekund, refnr:.1037001, armband i gulddoublé ej original, diameter 33 mm
Ej funktionstestad, bruksslitage
385787
2016-05-27