Omega Geneve armbandsur

Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur
Omega Geneve armbandsur

Klubbat för:

9 800 SEK

5 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18 k guld, Genève, Chronometer Officially Certified, 1960/70-tal, guldfärgad urtavla, stavindex, centrumsekund, refnr:.1037001, armband i gulddoublé ej original, diameter 33 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage

385787

2016-05-27