Fällstolar 10 st

Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st
Fällstolar 10 st

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLSTOLAR, 10 st, bemålad metall, märkta POP

Slitage och skador

385795

2016-05-25