Sven-Olof Rosén oljemålning

Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning
Sven-Olof Rosén oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982): "röd begonia", signerad och daterad Rosén -48, olja på pannå, ca 60x47 cm

385796

2016-05-28