Omega Constellation
Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, armbandsur, guld på stål, Constellation, Chronometer, ca 1966-67, automatiskt urverk, silverfärgad urtavla s.k pie-pan, stavindex, centrumsekund, datum, boettnr: 168.005, verk/refnr: 24495374, cal: 561, 24 jewels, diameter ca 34 mm, armband, 18 k guld, längd 19 cm, total vikt ca 64,5 g
Ej funktionstestad, bruksslitage, glas med repor, urtavla med fläckar
385797
2016-05-27