Pall

Pall
Pall
Pall
Pall

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALL, underrede i bemålad plåt, sits i konstläder, sitthöjd 48 cm

Slitage och skador

385799

2016-05-25