Longines damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LONGINES, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, diameter 18 mm, totalvikt ca 27,8 g

Ej funktionstestad, bruksslitage, bakboett med inskription

385811

2016-05-27