Longines damarmbandsur 18 k guld
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LONGINES, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, mekaniskt urverk, silverfärgad urtavla, stavindex, diameter 18 mm, totalvikt ca 27,8 g
Ej funktionstestad, bruksslitage, bakboett med inskription
385811
2016-05-27