Bordsuppsatserl ljusstakar 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

BORDSUPPSATSER/JUSSTAKAR, 1800-talets slut, höjd 32-35 cm, med prismor, rosa opalinglas samt grönt glas med målad dekor

Färgbortfall, lagad prisma, nagg

385818

2016-05-25