Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
BORDSUPPSATSER/JUSSTAKAR, 1800-talets slut, höjd 32-35 cm, med prismor, rosa opalinglas samt grönt glas med målad dekor
Färgbortfall, lagad prisma, nagg
385818
2016-05-25