Arvid Jorm oljemålning

Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning
Arvid Jorm oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

ARVID JORM (1892-1964): Stilleben, signerad Jorm, daterad a tergo Gbg 1948, olja på pannå, ca 32x41 cm

Zustandsbeschreibung

385830

2016-05-29