Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
ARVID JORM (1892-1964): Stilleben, signerad Jorm, daterad a tergo Gbg 1948, olja på pannå, ca 32x41 cm
Zustandsbeschreibung
385830
2016-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner