Arvid Jorm

Arvid Jorm
Arvid Jorm
Arvid Jorm
Arvid Jorm
Arvid Jorm
Arvid Jorm

Klubbat för:

350 SEK

2 000 SEK

ARVID JORM (1892-1964): Stilleben, signerad Jorm, daterad a tergo Gbg 1944, olja på pannå, ca 26x38,5 cm

385831

2016-05-29