Max Ernst

Max Ernst
Max Ernst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MAX ERNST (1891-1976), Danseuse Espagnole Au Bord de la Mer, 1973, signerad samt numrerad Max Ernst 6/96, färgserigrafi, 28x36 cm

385842

2016-05-30