Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VERA NILSSON (1888-1979): Läsaren, signerad och daterad Vera Nilsson 1945, blyerts på papper, ca 30x40 cm
Gulnad, vattenfläck i nedre kant
385849
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här