Vera Nilsson Kollektion Vasa Konst

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): Läsaren, signerad och daterad Vera Nilsson 1945, blyerts på papper, ca 30x40 cm

Gulnad, vattenfläck i nedre kant

385849

2016-05-25