Spegel 1800-tal
2016-05-25
385853
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, empire, bronserad dekor i pastellage, höjd ca 95X52 cm
Skador, senare bakstycke och glas