Dockmöbler

Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler
Dockmöbler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKMÖBLER, ca 35 dlr varav 3 dlr Nolbyn, 18/1900-tal, 7 stolar, säng, byrå, skrivbord, 3 mindre bord, toalettbord, badkar, diverse småföremål, ljusstakar, köksredskap etc, diverse textilier och dockor, sängnens längd ca 17 cm

Smärre slitage, lagnigar/skador

385856

2016-05-25