Byrå 1800-tal
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, 3-lådig, översta lådan med fack- och lådinredning, nyckelskyltar i ben, höjd ca 87, 110x51 cm
Nyckelskylt med skada/bortfall, bakstycke med mindre bortfall, fanerlagning
385859
2016-05-25