Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
PIERRE BONNARD (1867-1947), Place Clichy, färglitografi, 1922, signerad i trycket, numrerad i marginalen 27 - 100, 47x64 cm, 55,5x74 cm.
LITTERATUR
Bouvet 88
385863
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här