Pierre Bonnard, Place Clichy

Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy
Pierre Bonnard, Place Clichy

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PIERRE BONNARD (1867-1947), Place Clichy, färglitografi, 1922, signerad i trycket, numrerad i marginalen 27 - 100, 47x64 cm, 55,5x74 cm.

LITTERATUR
Bouvet 88

385863

2016-05-25