Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (omkring 1720): Man i allogeperuk, olja på duk, ca 71 x 58 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 181)
Smärre ytskador, tryckskada
385866
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här