Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GANDOLFI (1600-tal), hans krets: Karitas Romana, olja på duk, ca 74 x 96 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 179)

Uppfodrad,

385868

2016-06-10