Anna Cervin oljemålning

Anna Cervin oljemålning
Anna Cervin oljemålning
Anna Cervin oljemålning
Anna Cervin oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANNA CERVIN (1878-1972), Porträtt av ung kvinna, signerad och daterad Anna Cervin 1902, olja på pannå, 44x36 cm

385869

2016-05-25