Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal, mahogny, delvis bemålat, förgyllda listverk och beslag, stenskiva, höjd 169, 68x34 cm, nyckel finns
smärre slitage
385870
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här