Lucinis Samling
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (1600-tal), hans art: Sankt Hieronymus, olja på pannå, ca 85 x 70 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 176)
Ytskador, retuscher, pannån med förstärkning, oramad
385872
2016-06-10