Gunnar Zetterström
2016-05-25
385876
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965), Stockholms motiv, signerad G.Zetterström, olja på pannå, 32x40 cm