Bokskåp idegran

Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran
Bokskåp idegran

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, idegran, spröjsade skåpsdörrar i överdelen, 3 lådor, mässingsbeslag, höjd ca 194, 147x40 cm, nycklar finns

Smärre slitage, nedre mittersta låset kärvar

385902

2016-05-25