Bokskåp idegran
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, med vitrinöverdel, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, idegran, spröjsade skåpsdörrar i överdelen, 3 lådor, mässingsbeslag, höjd ca 194, 147x40 cm, nycklar finns
Smärre slitage, nedre mittersta låset kärvar
385902
2016-05-25