Vasili Levi oljemålning

Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning
Vasili Levi oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASALI LEVI (1878-1954): Stilleben med rosor, signerad V Levi, olja på pannå, 73x61 cm

385903

2016-05-25