Lucinis Samling
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (1700-tal) Nicholas Verkolje, hans krets: Bröllopskontrakt, otydlig monogramsignering, olja på duk, ca 46 x 36 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 197)
Dubblerad, retsuscher, smärre ytskador
385921
2016-06-10