Lucinis Samling
Klubbat för:
18 000 SEK
6 000 SEK
BERGAMOSKOLAN (1700-tal), Antonio Cifrondi, hans krets: Maria med barnet och Sankt Franciskus, olja på pannå, ca 77 x 67 xm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 196)
Oramad, ytskador, färgbortfall, retuscher
385931
2016-06-10