Bordslampor Markaryd

Bordslampor Markaryd
Bordslampor Markaryd
Bordslampor Markaryd
Bordslampor Markaryd
Bordslampor Markaryd
Bordslampor Markaryd

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets mitt, etikettmärkta Hans Agne Jakobsson AB Markaryd, mässingsfot, skärm med fransar, höjd ca 60 cm

Slitage

385939

2016-05-25