Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

20 000 SEK

15 000 SEK

ROMERSK SKOLA, Pier francesco Mola: Johannes Döparens predikan, olja på duk, ca 63 x 88 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 195)

Oramad, dubblerad, ytskador

385940

2016-06-10