Klubbat för:
20 000 SEK
15 000 SEK
ROMERSK SKOLA, Pier francesco Mola: Johannes Döparens predikan, olja på duk, ca 63 x 88 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 195)
Oramad, dubblerad, ytskador
385940
2016-06-10