Lucinis Samling
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EGBEERT VAN HEMSKERCK, hans krets: Interiör av taverna, olja på pannå, ca 41 x 52 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 192)
Pannå med längsgående lagning, renoverad, emärre ytskador
385951
2016-06-10