Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EGBEERT VAN HEMSKERCK, hans krets: Interiör av taverna, olja på pannå, ca 41 x 52 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 192)

Pannå med längsgående lagning, renoverad, emärre ytskador

385951

2016-06-10