Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GRETA MAGNUSSON GROSSMAN, golvlampa, Bergboms, Malmö 1950-tal, modellnummer G-33, vitlackerat stål, märkt G-33 Bergboms, höjd 124 cm, ytligt slitage, skärmen med senare bemålning
385968
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här