Lucinis Samling
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FRANSK SKOLA (1600-tal), Simon Vouet, hans efterföljare: Korsnedtagelsen, olja på duk, ca 99 x 73 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 18)
Dubblerad, renoverad, dukskada, smärre ytskador
385980
2016-06-10