Lucinis Samling

Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling
Lucinis Samling

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FRANSK SKOLA (1600-tal), Simon Vouet, hans efterföljare: Korsnedtagelsen, olja på duk, ca 99 x 73 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 18)

Dubblerad, renoverad, dukskada, smärre ytskador

385980

2016-06-10