Rottingsoffa

Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa
Rottingsoffa

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFA, 1900-talets andra hälft, rotting, galonklädd sits, sitthöjd 39, längd 125 cm

Rottingen med skador, ytslitage

385981

2016-05-26