Lucinis Samling
Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
VENETIANSK SKOLA (1600-tal), Artemesia Gentileschi hennes krets: Lucretia, olja på duk, ca 131 x 96 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 144)
Dubblerad, renoverad, ytskador, tryckskador
385989
2016-06-10