Eugen Holmberg oljemålning

Eugen Holmberg oljemålning
Eugen Holmberg oljemålning
Eugen Holmberg oljemålning
Eugen Holmberg oljemålning
Eugen Holmberg oljemålning
Eugen Holmberg oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EUGEN HOLMBERG (1911-1993), Motiv från Södermalm, signerad Eugen Holmberg, olja på duk, 64,5 x 46 cm

385990

2016-05-25