Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPA, TAKLAMPA, 1900-talets mitt, LUXUS, massiv teak och opalinglas, en med teleskoparm, längd från vägg ca 65-70 cm
Bruksslitage
385994
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här