Vägglampa och taklampa teak och opalinglas

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPA, TAKLAMPA, 1900-talets mitt, LUXUS, massiv teak och opalinglas, en med teleskoparm, längd från vägg ca 65-70 cm

Bruksslitage

385994

2016-05-25