Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA (omkring 1630): Den heliga familjen, olja på duk, ca 89 x 71 cm.
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 16)
Dukskador, hål
386000
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här