Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 5 st., 1900-talets andra hälft, gjutjärn bl a Digsmel Danmark, 8 st mässing, bl a Hans Agne Jakobsson, 3 st, vitmetall EJ design Danmark, varierande mått
Bruksslitage
386006
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här