Skrivbordslampor

Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor
Skrivbordslampor

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Luxo, orange metall, längd ca 70, med bordsfäste

Bruksslitage

386012

2016-05-25