Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKRIVBORDSLAMPOR, 1 par, 1970-tal, Luxo, orange metall, längd ca 70, med bordsfäste
Bruksslitage
386012
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här