Arbetslampor

Arbetslampor
Arbetslampor
Arbetslampor
Arbetslampor
Arbetslampor
Arbetslampor

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ARBETSLAMPOR, 2 st, 160/70-tal, Watto samt CEBE, längd 63 -100 cm, med skrivbordsfästen

Bruksslitage,bucklor

386013

2016-05-25