Ryttarsvärd 1800-tal

Ryttarsvärd 1800-tal
Ryttarsvärd 1800-tal
Ryttarsvärd 1800-tal
Ryttarsvärd 1800-tal
Ryttarsvärd 1800-tal
Ryttarsvärd 1800-tal

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHASHKA, ryttarsvärd, Kaukasus, 1800-tal, balja i hajskinn, detaljer i silver med niellodekor, längd ca 103 cm

Slitage, handtaget av

386040

2016-05-26