Pilar med smidda spetsar

Pilar med smidda spetsar
Pilar med smidda spetsar
Pilar med smidda spetsar
Pilar med smidda spetsar
Pilar med smidda spetsar
Pilar med smidda spetsar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PILAR, 1800-/1900-tal, 8 stycken, med smidda spetsar, skaft av trä, fågelfjädrar, längd ca 80 cm

Slitage, skador, en extra pil utan spets medföljer

386043

2016-05-26