Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PILAR, 1800-/1900-tal, 8 stycken, med smidda spetsar, skaft av trä, fågelfjädrar, längd ca 80 cm
Slitage, skador, en extra pil utan spets medföljer
386043
2016-05-26
Gör en kostnadsfri värdering här