Sune Fogde oljemålning

Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning
Sune Fogde oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SUNE FOGDE (född 1928), landskap, signerad och daterad Fogde 66, olja på duk, 60x74 cm

386071

2016-05-26