Börge Mogensen 10 stolar Öresund

Klubbat för:

8 800 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

BÖRGE MOGENSEN, stolar, 10 st, Öresund, Karl Andersson & söner, massiv ek med konstlädersitsar, sitthöjd 44 cm

Zustandsbeschreibung

Varierande slitage/märken/repor, några sitsar med trasig klädsel, 7 stolar rangliga/med limbehov

386090

2016-05-26