Börge Mogensen 10 stolar Öresund
Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BÖRGE MOGENSEN, stolar, 10 st, Öresund, Karl Andersson & söner, massiv ek med konstlädersitsar, sitthöjd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Varierande slitage/märken/repor, några sitsar med trasig klädsel, 7 stolar rangliga/med limbehov
386090
2016-05-26