Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ITALIENSK SKOLA (1600-tal): Allegori över hösten, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 85 x 148 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 141)
386117
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här