Klubbat för:
5 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
ENGELSK SKOLA (omkring 1780): Äldre mans död, olja på duk, ca 100 x 134 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 138)
Zustandsbeschreibung
Dubblerad, renoverad, smärre ytskador
386128
2016-06-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner